ГПУ анонсувала таємну перевірку працівників прокуратури

СуспільствоАндрій Стець, 17 жовтня 20162770

Заступник генерального прокурора України Анжела Стрижевська провела зустріч із співдоповідачами Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи Йорді Шуклою та Акселем Фішером, під час якої вона розповіла про стан виконання Україною зобов’язань перед Радою Європи. Про це повідомили в управлінні міжнародно-правового співробітництва та європейської інтеграції ГПУ.

«У понеділок, 17 жовтня 2016 року, відбулася зустріч заступника Генерального прокурора України Анжели Стрижевської із співдоповідачами Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Йорді Шуклою та Акселем Фішером, які перебувають з робочим візитом в Україні», - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі заступник голови ГПУ поінформувала про поточний стан реформування системи органів прокуратури, останні законодавчі зміни, у тому числі до Конституції України, які вплинули на виконання прокуратурою її функцій.

Окрім того, Стрижевська повідомила про запровадження щорічної таємної перевірки працівників прокуратури з метою співставлення рівня життя прокурора та легальних джерел доходів його сім’ї, зазначених у декларації, а також розпочатий конкурс на зайняття посад в Генеральній інспекції – незалежного та професійного органу, покликаного здійснювати нагляд за дотриманням законності співробітниками прокуратури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук