ГПУ попросила Ізраїль допомогти вручити підозру Ставицькому

Головний військовий прокурор України передав міністру юстиції Ізраїлю запит ГПУ про вручення повідомлення про підозру екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому, який переховується в цій державі як її громадянин під прізвищем Натан Розенберг.

На запрошення міністра юстиції Ізраїлю Аелет Шекед 19-21 квітня поточного року заступник генпрокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос відвідав з офіційним візитом Ізраїль. Про це повідомили 25 квітня в прес-службі ГПУ.

Під час візиту відбулись офіційні зустрічі з міністром юстиції, генеральним прокурором Авіхаєм Мендельблітом та головним військовим прокурором Шароном Афеком.

Під час переговорів у Кнесеті Матіос передав запит ГПУ про міжнародну правову допомогу у розслідуванні стосовно колишнього міністра Ставицького, зокрема, щодо вручення йому повідомлення про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти держави. За наявними у слідства даними Інтерполу, український екс-високопосадовець переховується на території Ізраїлю, змінивши прізвище та ім’я. 

«Ізраїльська сторона в особі міністра юстиції запевнила у організації розгляду вказаного клопотання у найкоротші строки», – зазначили в ГПУ.

Як повідомлялось, у 2014 році Ставицький був оголошений в розшук Інтерполу.

5 квітня 2016 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що громадяни України, брати Андрій та Сергій Клюєви та Едуард Ставицький перебувають у розшуку Інтерполу, і що «на підставі рекомендацій Комісії генеральним секретаріатом Інтерполу розблоковано доступ до розшукових файлів Андрія Клюєва – з 30 березня 2016 року, Сергія Клюєва – 31 березня, а Ставицького – з 1 квітня».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук