Григоришин є одним із супутників на орбіті Кремля, - Сергій Висоцький

Суспільство1 жовтня 20154580

З погляду президента Росії Путіна та створеної ним системи, Костянтин Григоришин, так само як і Дмитро Фірташ або Олександр Бабаков, є персоною, яку використовує Кремль для створення мереж впливу на Україну.

Про це написав народний депутат фракції «Народний фронт» Сергій Висоцький у своєму блозі на сайті «Ліга.net».

«Залежно від місця дислокації їм допомагають адепти виключно економічної складової відносин (у Європі) чи «русского миру» (екс-СРСР). Все це – одна глобальна спецоперація. Криптовійна, яку Росія веде багато років із Заходом через «Газпром», корупцію, лояльні ЗМІ та експертне товариство… У цій війні не буває «просто російських бізнесменів», які просто ведуть бізнес у стратегічно важливих для національної безпеки галузях української економіки. Є резидентури ворога в тому або іншому вигляді. З відома перших осіб та господарів – а часто й без їхнього відома. Це ще один фронт війни. Не такий уже й невидимий», - сказав народний депутат.

На думку представника «Народного фронту», з України необхідно усунути всю російську присутність, оскільки нова військова доктрина України однозначно трактує Росію як ворога та головну загрозу.

«Російські банки, російський вплив на енергетику та інфраструктуру, медіа ы телеком. Питання лише у швидкості такого витискання», - зазначив він.

У майбутньому, вважає нардеп, Україна має відмовитися від постачання енергоносіїв з Росії.

«У перспективі – жодного імпорту російського газу, жодного імпорту вугілля, електроенергії, добрив. Повна відмова не лише від російської продукції й капіталу. Ведення бізнесу в Україні афілійованими з Кремлем структурами – це не просто аморально. Це небезпечно. Це розширення можливостей для гібридної агресії, це додаткові важелі впливу, це економічний шантаж, це агентурні мережі», - наголосив Сергій Висоцький. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук