Громадськість вимагає закінчити реконструкцію площі Святого Юра у Львові

У Львові ремонтні роботи з реконструкції та впорядкування площі Святого Юра, де встановили пам`ятник Митрополиту Андрею Шептицькому, та прилеглого скверу наразі призупинено. Відтак місцеві громадські діячі закликають міського голову Андрія Садового дати вказівку підлеглим і продовжити роботи з реконструкції площі.

Рік Андрея Шептицького добігає кінця, а вшанувати його пам'ять так, як планувалося, не вдається, адже проект не реалізовано повністю, для закінчення робіт з реконструкції потрібно ще кілька тижнів, інформує прес-служба Громадської ради «Святий Юр».

«Тому ми звертаємося до громадськості Львова і закликаємо продовжити громадський тиск на мерію, аби до листопада відповідні роботи були завершені», – зазначив громадсько-політичний діяч, член громадської ради «Святий Юр» Степан Давимука.

За словами архітектора Юрія Горалевича, наступного дня після відкриття пам’ятника Митрополиту роботи на площі припинилися: зникли робітники і техніка, а зелені насадження (квіти, газони) засохли.

Наразі триває завершальний етап беатифікації Митрополита Андрея Шептицького. Саме тому реконструкцію площі потрібно завершити якнайшвидше, наголошують громадські діячі Львова, адже вона стане відпустовим місцем.

«У Ватикані Андрея Шептицького визнали праведним, до його пам’ятника вже приходять люди молитися. Це місце стає святим, паломницьким центром, тому є потреба упорядкувати сквер, аби ми гордилися цим прекрасним відпустовим місцем у Львові», – зазначив член Громадської ради «Святий Юр» о. Зеновій Харкавий.

Громадська Рада «Святий Юр» наголошує, що готова до відкритого діалогу стосовно вирішення будь-яких невідкладних питань щодо завершення усіх розпочатих містом ремонтних робіт з реконструкції площі Святого Юра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук