Громадську раду при львівському ДАІ контролюватиме «Дорожній контроль»

СуспільствоVolodymyr Balyta, 29 травня 20142310

На Львівщині при обласному управлінні ДАІ створили Громадську раду, яку очолив журналіст «Дорожнього контролю» Ярослав Порада.

«Мета нашої діяльності – запровадити зміни у структурі ДАІ, контроль за дотриманням законодавства, допомога в організації безпеки дорожнього руху. Будемо також працювати зі зверненнями громадян, надавати людям правову допомогу», – сказав голова Громадської ради Ярослав Порада.

В обласному управлінні ДАІ наголошують, що 28 травня на засіданні активісти запропонували, аби від управління ДАІ до ради було делеговано постійного представника, який би оперативно реагував на всі зауваження та пропозиції.

Окрім цього, на засідання йшлося про використання мобільного вагового комплексу на території області. Також обговорювали проблеми в організації дорожнього руху у центральній частині Львова. Учасники Громадської ради вирішили найближчим часом провести у центрі міста спільний рейд із інспекторами ДАІ. Правоохоронці виявлятимуть недоліки та порушення, а громадські активісти пильнуватимуть, аби комунальники не зволікали із усуненням цих «огріхів».

Наступне засідання має відбутися 4 червня о 17:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук