Гройсман назвав кроки, які треба зробити до наступних парламентських виборів

Прем’єр-міністр також заявив про свою готовність до участі в парламентських виборах

Володимир Гройсман братиме участь в наступних виборах до Верховної Ради

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман братиме участь у парламентських виборах, що відбудуться восени 2019 року. Про це він заявив ввечері 14 квітня в ефірі телеканалу ICTV, пише «Українська правда».

«Я до виборів готовий… Ніколи не приховував, що братиму участь у парламентській кампанії. Вважаю, що ще дуже багато чого потрібно зробити», – сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що вважає важливим використати період між президентськими та парламентськими виборами для зміни системи.

«Між президентськими та парламентськими виборами є "вікно можливостей", які треба використати для того, щоб далі змінювати систему. … Якщо ми змінили систему децентралізації, ми можемо почати закріплювати її у Конституції ... Нам потрібно змінити виборчу систему – відкриті списки... Тоді ми більш якісних людей приведемо у систему центральної влади, в т.ч. можливо й з місцевого самоврядування», – пояснив Гройсман.

За словами голови уряду, його завдання – «щоб “лідерство на місцях” з місць реальних, фактичних, переходило у центр для прийняття більш важливих рішень».

«Також нам потрібно змінити правоохоронну систему України, яка б не пригнічувала економіку та не “кошмарила” бізнес… Якщо цього не відбудеться - ми станемо на ті ж граблі, на яких вже були не один раз», – підсумував Гройсман.

За його словами, для досягнення цих змін «потрібна розумна більшість, розумна коаліція у парламенті зразка 2019 року».

«Тоді Україна буде стабільною і буде розвиватися… якщо ми дамо відсіч "оскаженілому" популізму», – висловив свою впевненість прем’єр.

Нагадаємо, чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня. Однак раніше ЗМІ писали, що в нового президента може з'явитися формальна причина для дострокового розпуску парламенту. В такому разі вибори будуть достроковими і пройдуть в інший день.

Другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук