Гройсман назвав вчорашні події в парламенті посиленням політичної кризи

Неголосування за відставку Кабінету міністрів України, але визнання парламентом роботи уряду незадовільною посилило політичну кризу в Україні і впродовж тижня має бути знайдено рішення виходу з неї, вважає голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

«Те, що, з одного боку, парламент визнав роботу уряду незадовільною, а з іншого боку – не зміг дати необхідну кількість голосів, щоб його відправити у відставку, не вирішило кризу, а навпаки – посилило її», – заявив він на засіданні парламенту в середу вранці, передає «Інтерфакс-Україна».

«І я вважаю, що все просто. Або протягом тижня буде знайдено рішення саме тут, в парламенті, політичними силами і запропонована модель виходу з цієї ситуації, або уряд повинен бути повністю перезавантажений, а якщо необхідно – і цей парламент», – сказав Гройсман.

Нагадаємо, Верховна Рада України у вівторок відхилила звіт Кабінету міністрів України і визнала його діяльність незадовільною.

Разом з тим, вона не змогла проголосувати за проект постанови про недовіру Кабінету міністрів України на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. За проект постанови про недовіру уряду на засіданні у вівторок ввечері проголосували 194 народних депутати при 226 мінімально необхідних.

«Блок Петра Порошенка» за цей проект постанови дав 97 голосів з 136 наявних у фракції, «Народний фронт» – 0, «Опозиційний блок» – 8 з 43, «Самопоміч» – 25 з 26, Радикальна партія – 15 з 21, «Батьківщина» – 15 з 19, «Відродження» – 0 , «Воля народу» – 6 з 20 депутатів, які офіційно перебувають у фракції. Також цю резолюцію підтримали 28 позафракційних депутатів.

Згідно з українським законодавством, у разі неприйняття резолюції про недовіру уряду, можливість вдруге її поставити на голосування буде тільки на наступній сесії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук