Гройсман оприлюднив план дій уряду до 2020 року

Уряд планує до 2020 року зробити Пенсійний фонд бездотаційним, перевести Україну на власний газ і провести земельну реформу

Гройсман оприлюднив план дій уряду до 2020 року
фото УНІАН
Володимир Гройсман представив середньостроковий план дій уряду

Кабінет міністрів України у середу, 28 грудня, представив середньостроковий план дій на 2017-2020 роки.

«Ми обіцяли, що наприкінці 2016 року запропонуємо середньостроковий план дій, який дасть можливість дуже чітко визначити завдання, пріоритети і цілі, яких ми хочемо досягти. Сьогодні, виконуючи обіцянку, хочу презентувати наш колективний план, план дій», – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.

План базується на 5 основних пріоритетах та містить 85 пріоритетних напрямів діяльності уряду протягом 2017-2020 років, спрямованих на здійснення послідовних та комплексних реформ. Серед головних пріоритетів – економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, встановлення верховенства права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

Зокрема, згідно з планом уряду, Пенсійний фонд України у середньостроковій перспективі має стати бездотаційним. «Наше з вами завдання, щоб Пенсійний фонд у середньостроковій перспективі перестав бути дотаційним, а пенсія українських громадян зросла, причому зросла суттєво», – сказав Гройсман, якого процитувао агентство «Інтерфакс-Україна».

Крім того, у середньостроковому плані дій уряду визначено, що до 2020 року Україна має перейти на максимально власний видобуток газу. «Ми ставимо завдання до 2020 року перейти на максимально власний видобуток газу і на свій газ, і це позитивно впливатиме на розвиток національної економіки, на курс національної валюти», – вважає прем’єр.

За його словами, необхідно менше споживати енергоресурсів, при цьому якість послуг має бути поліпшено, а інвестиції в енергосектор мають зрости.

Також план уряду передбачає проведення до 2020 року земельної реформи. «До 2020 року ми маємо з вами зробити якісну земельну реформу в інтересах українських громадян та Української держави», – заявив прем’єр-міністр.

Водночас Гройсман наголосив, що план базується на раніше ухвалених Україною стратегічних документах, у тому числі Угоді про Асоціацію з ЄС, Коаліційній угоді тощо. Разом з тим він додав, що цей план ще не є остаточним, і закликав громадськість до його обговорення. За словами Гройсмана, на обговорення документа відводиться місяць.

Презентацію плану можна подивитися на сайті уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук