Гройсман визначив автотрасу, пріоритетну для ремонту у 2017 році

Автотраса, яка з'єднує Львів і Одесу стане пріоритетною для ремонту у 2017 році

Одним із пріоритетних проектів для ремонту автомобільних доріг у 2017 році стане автотраса, яка з'єднує Львів і Одесу. Про це під час наради з питань утримання автомобільних доріг заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

«Зараз нам потрібно дуже швидко готуватися до початку масштабних будівельних робіт по ремонту, часткового ремонту, капітального ремонту, реконструкції, будівництва нових доріг. До 1 квітня ми повинні бути повністю готові: тендери, гроші, закупівлі, - все має бути готове», - сказав він.

За словами прем'єра, одним з пріоритетних проектів автодорожніх робіт в Україні стане магістраль Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса, що підкреслить транзитні можливості країни. «Ми цю магістраль беремо однією з пріоритетних. Однозначно, вона буде працювати», - зазначив Володимир Гройсман і також зауважив необхідність закінчення робіт щодо будівництва дороги Одеса-Рені.

Говорячи про стан автомобільних доріг в Україні, в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак зазначив, що протягом 20 років сфера будівництва доріг була хронічно недофінансованою. За його словами, після рішення прем'єр-міністра щодо початку автодорожніх робіт ситуація почала змінюватися, і у 2016 році було відремонтовано 950 км доріг. Нині у незадовільному стані знаходяться 17% доріг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук