Гройсман задекларував ₴15,8 млн доходів за 2016 рік

СуспільствоРоман Ганкевич, 31 березня 201714962
Заробітна плата Володимира Гройсмана у 2016 році склала ₴281 тис.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман задекларував 15,765 млн гривень доходів і заплатив понад 1,5 млн гривень податків у 2016 році. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.

Як зазначається, із 15,765 млн гривень доходів задекларованих за 2016 рік, заробітна плата склала 281 тис. гривень, відсотки на банківські вклади - 154 тис. гривень, дохід від передачі в оренду нерухомого майна - 4,2 млн гривень та дохід від відчуження автомобіля та земельної ділянки - 11,130 млн гривень. Дружина прем'єр-міністра задекларувала за минулий рік 1,625 млн гривень доходів.

Наголошується, що отримані в 2016 році доходи і більшу частину задекларованої раніше готівкових коштів Гройсман і його сім'я розмістили на рахунках в українських банківських установах, однак конкретні суми не вказуються.

Згідно з повідомленням, у 2016 році подружжя Гройсман не купували об'єкти нерухомого майна, рухоме майно і нематеріальні активи, декларування яких є обов'язковим за законодавством України.

Таким чином, Гройсман, як і в 2015 році задекларував об'єкти рухомого майна, вартість яких перевищує 100 прожиткових мінімумів, але конкретна ціна кожного з них у документі не вказана. Зокрема, задекларовані 9 годинників, які належать йому (торговельна марка: Ulysse Nardin, Audemars Piguet, 2 Rolex, Parmigiani, 2 Girard-Perregaux і 2 Breguet), та ще 3, що належать дружині (2 Ulysse Nardin і Boucheron).

Крім того, у Гройсмана є два комплекти запонок із дорогоцінного металу, інкрустовані дорогоцінними каменями, а у дружини - три перстні з дорогоцінного металу з дорогоцінними каменями і три комплекти сережок, вартість яких перевищує 100 мінімальних заробітних плат (торгова марка не зазначена).

Більш точні дані про доходи та майно прем'єра в повідомленні не вказані, а публічна частина єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на даний момент не функціонує, оскільки проводяться технічні роботи.

Раніше повідомлялося, що за даними електронної декларації 2015 року, Володимир Гройсман з дружиною зберігав готівкою ₴4 млн, $1,2 млн і €460 тис., а також 12 коштовних годинників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук