Володимир Гройсман задекларував 12 годинників

Володимир Гройсман з дружиною зберігає готівкою ₴4 млн, $1,2 млн і €460 тис.

Володимир Гройсман окрім нерухомості і заробітків задекларували готівку, коштовні годинники та прикраси

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман разом з дружиною зберігає в готівковій валюті 4 млн грн, $1,24 млн і €460 тис. Про це свідчить його електронна декларація за 2015 рік.

Раніше декларування цих коштів не було обов’язковим.

Прем’єр також задекларував 12 годинників і ювелірні прикраси, з огляду на вимогу задекларувати цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних зарплат.

Зазначено, що у дружини Гройсмана годинники фірми Boucheron, Ulysse Nardin (2 шт.). У Володимира Гройсмана – Rolex (2шт.), Breguet (2 шт.), Girard-Perregaux (2шт.), Parmigiani, Audemars Piguet, Ulysse Nardin.

Окрім того Гройсман задекларував шість ювелірних виробів (сережки і каблучки), які належать дружині, і два набори запонок із дорогоцінним камінням, які належать йому.

Прем’єру як і раніше належать чотири земельні ділянки в Вінниці і с. Бохоники, два житлових будинки площею 534 кв. м і 461,1 кв. м в Бохониках, кілька нежитлових приміщень.

Також Гройсман з сім’єю користуються квартирою в Києві площею 59,6 кв. м (у власності Аліни Бурлаки) і квартирою в Вінниці площею 61,5 кв. м (у власності Івана Бурлаки).

Зазначено, що київська квартира у користуванні Гройсмана перебуває з 20 лютого 2015 року.

Гройсман задекларував автомобіль Land Rover 2013 року, у його дружини Volkwagen Touareg 2011 року.

Цінних паперів, згідно із деклараціє, у сім’ї Гройсмана немає.

Дружина Гройсмана володіє корпоративним правом у ТОВ «Магігранд», (210 тис. грн у грошовому вираженні) і є його власником.

Зарплата Гройсмана за минулий рік склала 77 270 грн.

Прем'єр також отримав 1 млн 302 тис. грн доходу від здачі в оренду неназваного майна громадянину Дмитру Немерському і 108 тис. грн від здачі в оренду неназваного майна приватному підприємству «Конекс».

Дружина Гройсмана володіє корпоративним правом у ТОВ «Магігранд», (210 тис. грн у грошовому вираженні) і є його власником.

Його дружина Олена Гройсман отримала у 2015 році зарплату у розмірі 28 400 грн, підприємницька діяльність принесла їй 1 млн 408 247 грн, допомога при народженні дитини – 15 253 грн, проценти від Приватбанку – 1457 грн.

Згідно з декларацією, у Гройсмана немає фінансових зобов’язань. Минулого року він витратив 76 172 грн на страхування транспортних засобів.

Володимир Гройсман зазначив, що в основному, все майно він придбав до 2006 року, до приходу до влади, коли займався підприємницькою діяльністю.

«Власне, це майно і мої корпоративні права приносили протягом багатьох років мені і моїй родині основний прибуток. Разом з доходами від підприємницької діяльності моєї дружини – від мільйона гривень щорічно», – написав Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук