Грузія і НАТО не визнають вибори президента Південної Осетії

СвітНаталія Зубрицька, 13 листопада 20113
Грузія і НАТО не визнають вибори президента Південної Осетії
фото novostink.ru
Ніно Каландадзе

Офіційний Тбілісі, коментуючи вибори президента Південної Осетії заявляє, що вони не мають жодної юридичної сили.

За словами заступника міністра закордонних справ Ніно Каландадзе, МЗС не цікавить розклад політичних сил на президентських виборах у Південній Осетії, оскільки Грузія не визнає їх легітимність.

«Ми не очікуємо ні позитивного, ні негативного від поточних процесів на окупованих територіях Грузії. Це ініційовано незалежним сепаратистським режимом. Всі поточні питання, які вони іменують виборами, або будь-які інші заходи не мають юридичної сили, в тому числі і політичної, оскільки міжнародне співтовариство не визнає результати такого роду виборів. Отже, і для нас цей факт не матиме ніякого особливого значення », - заявила Ніно Каландадзе.

Вибори в Південній Осетії не визнає і НАТО. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмуссен на прес-конференції в Тбілісі.

«Наша реакція на вибори в Південній Осетії буде такою ж, яка була стосовно виборів, проведених в Абхазії. Ми продовжуємо проводити політику невизнання, ми не визнаємо Абхазію і Південну Осетію як незалежні держави. Ми визнаємо суверенітет і територіальну цілісність Грузії, і ми вимагаємо від Росії виконання міжнародних зобов'язань, які вона взяла на себе», - наголосив Расмуссен.

Нагадаємо, у самопроголошеній республіці Південна Осетія 12 листопада вибирають главу держави. На вищий пост претендують 11 кандидатів, у тому числі одна жінка – екс-міністр освіти Алла Джиоева.

За голосуванням стежать понад 80 міжнародних спостерігачів. Перші результати будуть оприлюднені вже ввечері 12 листопада. Також сьогодні у Південній Осетії проходить референдум про надання російській мові статусу державної.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук