Грузія заборонила в’їзд усім російським байкерам

СвітКатерина Чурилова, 3 травня 20172210
Заборона діятиме до закінчення травневих свят

Через скандальний мотопробіг російського байкерського клубу «Нічні вовки» влада Грузії заборонила в’їзд до країни усім російським байкерам до кінця травневих свят. Про це повідомляє видання «Новости-Грузия».

Заступник міністра внутрішніх справ Шалва Хуцішвілі підкреслює, що рішення про заборону на в’їзд російських байкерів грузинські прикордонники прийняли на цілком законних підставах.

«У прикордонників є право на власний розсуд опитати людину, яка збирається в’їхати в країну - дізнатися мету візиту та іншу інформацію і на підставі цього прийняти рішення. Закон регулює в’їзд, виїзд і перебування іноземців. Тому це рішення прийнято на підставі закону», – заявив Хуцішвілі.

У МВС Грузії не приховують, що вдались до таких заходів у зв’язку з мотопробігом «На Берлін» клубу «Нічні вовки», лідер якого, Олександр Залдостанов наближений до президента РФ, входить до санкційного списку західних країн.

Оскільки «Нічні вовки» збиралися приїхати в Тбілісі, щоб відзначити там 9 травня, МВС Грузії вирішило відмовити у в'їзді всім російським мотоциклістам, у тому числі і тим, які не перебувають у жодних клубах.

Раніше Хуцішвілі відзначав, що для великої частини грузинського суспільства неприйнятний анонсований візит «Нічних вовків» і запланований ними перформанс, не відповідає духу свята.

Напередодні, байкери із російського клубу «Нічні вовки» розпочали мотопробіг з Москви до Берліна, куди вони планують дістатися 9 травня. Їх маршрут пролягатиме через територію Росії, Польщі, Білорусі, Словаччини, Угорщини, Чехії та Німеччини.

Нагадаємо, у 2016 році групі байкерів «Нічні вовки», які відомі своєю підтримкою російського президента, відмовили у в'їзді на територію Польщі під час мотопробігу приуроченого до 9 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук