Гуманітарка від Ахметова потраплятиме на окупований Донбас лише у випадку виконання трьох умов
Народний депутат, командир батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза висунув ультиматум для пересування гуманітарного вантажу від фонду Ахметова, у якому наполягає на прозорій доставці вантажів мешканцям окупованих територій Донбасу.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
«На кожній машині, яка перевозитиме гуманітарний вантаж, повинен майоріти український синьо-жовтий прапор. У кожній машині має бути журналіст.
Представники місії ОБСЄ мають взяти на себе зобов'язання – надати нам відеоматеріал, який підтверджує факт того, що кожен продовольчий набір потрапив саме у руки мирного населення», – повідомив Береза.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВін наголосив, що, якщо «хоч один кілограм допомоги» отримають терористи чи російські військові, то «жодна машина «гуманітарної допомоги» від пана Ахметова не потрапить на територію Донецької області».
Натомість командир «Дніпро-1» сподівається, що бойовики почнуть пропускати гуманітарну допомогу з України, «щоб мешканці окупованих територій нарешті зрозуміли, що нас турбує їх доля і ми ніколи їх не покинемо».
Нагадаємо, народний депутат, командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко зазначив, що добровольчий батальйон «Дніпро» пропустив конвой з продуктами від фонду Ахметова на окуповані терористами території Донбасу.