Харчоблок дитячого табору «Веселка» на Львівщині закритий до завтра

4 серпня 201110450

Під час перевірки медико-санітарного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей в с. Кропивник у Дрогобицькому районі Львівщині лікарі районної СЕС виявили порушення режиму прибирання у харчоблоці табору «Веселка». 2 серпня лікар СЕС Дрогобицького району виніс постанову про тимчасову зупинку експлуатації харчоблоку.

Про це 4 серпня повідомила завідувач відділу гігієни харчування дітей та підлітків СЕС у Львівській області Галина Савченко.

Г.Савченко пояснила, що було призначене генеральне прибирання та проведені змиви, з яких лікарі відібрали проби. Результати аналізів будуть готові завтра, на основі цього й будуть прийняті рішення: дозволяти відновлення роботи харчоблоку чи ні. Г.Савченко додала, що дітей з табору не вивозили.

Зазначимо, за інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я, державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України перевірила 187 закладів оздоровлення та відпочинку дітей у країні. У 23 з них виявили порушення санітарного законодавства. За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 27 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 7 працівників закладів, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Головними державними санітарними лікарями адміністративних територій припинено експлуатацію 2 закладів, із них тимчасово - 1 (Львівська область - харчоблок оздоровчого закладу «Веселка»), постійно - 1 (АР Крим - табір на базі загальноосвітньої школи с. Форос).

Фахівці держсанепідслужби також перевірили 63 підприємства з виробництва та постачання харчових продуктів. На 10 виявили порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 10 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Від роботи відсторонено 10 працівників, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук