Хор імені Верьовки передав €25 тисяч львівському центру «Джерело»

Головні новини Львова 20.01Марічка Крижанівська, 20 січня 2016, 20:33 577 0

Хор імені Григорія Верьовки після гастролей у Німеччині передав 25 тисяч євро львівському навчально-реабілітаційному центру «Джерело».

У Львові знову колядував і щедрував найтитулованіший колектив України – хор імені Григорія Верьовки. Окрім пісенного різдвяного привітання співаки подарували і надію на спілкування діткам із ДЦП та іншими особливими потребами, передали центру «Джерело» майже 25 тисяч євро. Ці гроші артисти заробили на шести концертах в німецькому місті Бад-Дюркхайм.

«Ми відвідували тих діточок із центру "Джерело", ми їх бачили, тому коли перед очима ця картинка стоїть, то забуваєш про втому. Такі діточки приходили і на концерти в Німеччині, вони настільки були захоплені, їм це подобається і ти бачиш, що приносиш радість і надихаєш їх, то нам дуже-дуже приємно», – розповіла солістка хору Оксана Чернявська.

Благодійність для хору імені Г. Верьовки – це вже традиція. Колектив двічі давав концерти у Львівській опері на потреби «Джерела» і 5 років поспіль напередодні Різдва їде в Німеччину, теж заради львівських дітей.

«Пов'язана наша діяльність не тільки з концертною, а обов'язково із благодійністю, часто допомагаємо дитячій художній самодіяльності», – зазначив генеральний директор, художній керівник хору ім. Г.Верьовки Анатолій Авдієвський.

Щодня навчально-реабілітаційний центр «Джерело» безкоштовно займається із 200 дітьми і молоддю з особливими потребами. Майже половину бюджету фінансує місто, решта – гроші меценатів.

Тому кожна копійка тут на вагу золота. Гроші, які передали співаки, у «Джерелі» використають на свої нагальні потреби.

«Ми зараз розробляємо навчальні програми для того, щоб можна було відкривати навчально-тренінговий центр у 2016 році. Працюємо над збільшенням кількості дітей, над збільшенням занять в пообідній час, щоб охопити більшу кількість діток на наших заняттях», – пояснила прес-секретар НРЦ «Джерело» Наталія Сіреджук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук