Храм на Кривоноса, 1 у Львові державі не передали, – чиновниця

6 вересня 201211701
Храм на Кривоноса, 1 у Львові державі не передали, – чиновниця
фото ZAXID.NET
Лілія Онищенко

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко не має зауважень до передачі будівлі на вул. Кривоноса,1 у державну власність. Йдеться про навчальний корпус університету МВС, розташований у зоні ЮНЕСКО.

Про це Лілія Онищенко розповіла у коментарі ZAXID.NET.

«Це ж не в приватну власність передали, а в державну… Застережень немає, ми візували це рішення (виконавчого комітету Львівської міської ради, – ред.). Єдине застереження було, щоб вилучити з об’єктів, які передаються в державну власність, храм. Адже храм вже було передано УГКЦ. Храм формально вже використовується. Ми це рішення вже раз повертали – в перших документах, які подавав університет, був включений храм, але ми його вилучили з переліку», – пояснила чиновниця.

Як інформував ZAXID.NET, виконавчий комітет Львівської міської ради 6 вересня передав будівлю навчального корпусу Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Кривоноса, 1 у державну власність. Площа будівлі – 2 289,8 кв. м.

Нагадаємо, раніше чиновники Львівської міської ради заявили, що університет МВС хоче будувати житловий будинок на вул. Кривоноса,1. Заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів вважає, що Львову може загрожувати виключення зі списку спадщини ЮНЕСКО, якщо Львівський державний університет внутрішніх справ почне будувати житловий будинок на території зони ЮНЕСКО.

Згодом університет офіційно заперечив намір будувати житло в зоні ЮНЕСКО, мовляв, будівництво має відбуватися на прилеглій до навчального корпусу території.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук