Хто є найбагатшим із 90 мільйонерів Верховної Ради: пофракційний рейтинг

СуспільствоОстап Левчич, 14 травня 201651422
Хто є найбагатшим із 90 мільйонерів Верховної Ради: пофракційний рейтинг

Українці впевнені, що у Верховній Раді всі, як один, мільйонери. Проте їх офіційні декларації показали, що із 415 депутатів більше одного мільйона гривень в минулому році заробили "лише" 90 людей. А це лише кожен четвертий нардеп.

Про це повідомляє "Українські новини". В рейтингу представлені найбагатші депутати з кожної фракції в парламенті.

 
1. "Блок Петра Порошенка"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції

Федір Негой

Серед депутатів провладної фракції більше інших задекларував Федір Негой. Він є засновником сільськогосподарського оптового ринку "Неочікуваний" в Херсонській області. Його дохід склав у 2015 році 44 мільйони гривень. У статутному капіталі підприємств у 58-річного політика ще 57 мільйонів гривень.  Займає четверту сходинку в загальному заліку депутатів за розмірами задекларованих в минулому році доходів.

 2. "Народний фронт"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Ігор Котвицький

Більшість своїх мільйонерів фракція делегувала в уряд. Найбагатший депутат в "Народному фронті" - Ігор Котвицький. У нього третє місце за рівнем доходу за 2015 рік у парламенті. 46-річний екс-віце-президент акціонерного товариства "Інвестор", голова наглядової ради банку "Базис" задекларував за минулий рік 66,8 мільйонів гривень. У депутата на рахунку 277 мільйонів гривень, понад 120 мільйонів гривень вкладено в 2015 році. Компанії "Інвестор" та "Базис" заснував нинішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ще на початку дев'яностих років.

3. "Самопоміч"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Андрій Журжій

Найбагатшим депутатом фракції є перший заступник голови парламентського комітету з питань митної та податкової політики Андрій Журжій. Він задекларував за 2015 рік дохід у розмірі 17,7 мільйонів гривень. Крім того, у 38-річного екс-керівника юридичного департаменту групи компаній Fozzy Group і президента групи компаній "Інвестиційні партнери" - понад 220 мільйонів гривень внесків до статутного капіталу компаній.

4. "Радикальна партія"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Сергій Рибалка

За рівнем річного доходу "головного радикала" Олега Ляшка зумів обійти його соратник Сергій Рибалка. 37-річний голова комітету Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності задекларував 9 мільйонів гривень доходів в 2015 році.

5. "Батьківщина"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Сергій Власенко

Серед депутатів фракції найбагатшим став 49-річний адвокат Сергій Власенко. Він є одним з найближчих соратників Юлії Тимошенко. У Раді восьмого скликання він - голова комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Його дохід у 2015 році склав 1,8 мільйона гривень.

6. "Опозиційний блок"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Вадим Новинський

Найбагатший депутат "Опозиційного блоку" став бізнесмен Вадим Новинський. Він посів друге місце в рейтингу парламентаріїв з найбільшим доходом.

52-річний Новинський є засновником і головою наглядової ради фінансово-промислової групи "Смарт-холдинг". Також він партнер олігарха Ріната Ахметова по компанії "Метінвест". У 2015 році він отримав 107,5 мільйонів гривень доходів.

7. "Відродження"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Віталій Хомутинник

 

Віталій Хомутинник зумів заробити в 2015 році не тільки більше за своїх безпосередніх колег по депутатській групі, але і більше за всіх інших парламентаріїв. Дохід його склав 166,8 мільйонів гривень.

39-річний політик поклав на банківський рахунок в минулому році 324 мільйони гривень. Загалом у банках він зберігає понад 350 мільйонів гривень, а розмір його внесків до статутного капіталу підприємств становить 16,4 мільйона.

8. "Воля народу"

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Михайло Поплавський

У групі з найвищим відсотком мільйонерів найзаможнішим депутатом є "співаючий ректор" Михайло Поплавський. Він задекларував за 2015 рік 40,8 мільйонів гривень. Ще близько 14 мільйонів гривень ректора зберігає на банківських рахунках.

9. Позафракційні

9 найбагатших депутатів з кожної фракції
Олександр Супруненко

Найвищий дохід серед депутатів, які не входять ні в одну з фракцій і груп Ради, задекларував 45-річний нардеп Олександр Супруненко, близький до Леоніда Черновецького. У 2015 році він заробив 23 мільйони гривень і став 15-м за рівнем річного доходу серед усіх депутатів парламенту.

У Супруненкп цінні папери вартістю 21 млн гривень, 104 млн гривень на банківських сетах і ще 100 мільйонів гривень внесків до статутного капіталу компаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук