Huawei планує відкрити в Україні свою лабораторію і дослідницький центр

ЕкономікаРоман Ганкевич, 26 листопада 201613730
Huawei планує відкрити в Україні свою лабораторію і дослідницький центр
фото Huawei
Huawei вивчить можливість відкриття профільної IoT-лабораторії для розробки ПЗ для своїх продуктів

Китайська корпорація Huawei зацікавилася можливістю відкрити в Україні R&D-центр і одну з ключових лабораторій у галузі дослідження так званого «Інтернету речей». Про це заявив директор асоціації «ІТ України» Віктор Валєєв, пише AIN.

За його словами, на переговорах віце-президент Huawei Альфредо Асебал відзначив прогрес українського уряду та бізнес-спільноти в освітній сфері: вивчення програмування з 8 класу школи і ініціативи в сфері спеціалізованих навчальних програм, наприклад, ІоТ. Він також підтвердив зацікавленість компанії у вивченні питання про розміщення дослідницького центру в Україні.

Одна з проблем, яку могли б вивчати в такому центрі - heat dissipation (розсіювання теплового випромінювання елементів електронних пристроїв), тому що в Україні потужна фізична школа з цього напрямку, що є хорошою основою для створення і роботи такого центру.

Також Huawei вивчить можливість відкриття профільної IoT-лабораторії для розробки програмного забезпечення продуктів компанії.

За словами Валєєва, Huawei доручить вивчити ситуацію керівництву напрямки, а українська сторона взяла на себе зобов'язання підготувати інформаційні викладки щодо кроків в області IT-освіти та кадрового потенціалу України в цій галузі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук