Художники почали розфарбовувати львівські лікарні

Головні новини Львова 18.12Марічка Крижанівська, 18 грудня 2015, 18:52 719 0

У Львові волонтери, медики і художники об'єдналися задля акції «Розмалюй лікарню». Розпочали із відділення раннього дитинства лікарні «Охматдит».

Почали розфарбовувати у лікарні двері.

«Усі працюють на волонтерських засадах. Я надихаюся ще більшим натхненням від художників, які приходять у вільний від роботи час і ще надихаюсь від тих людей, які не вміють малювати і не працюють в лікарні, але які дають кошти на матеріали, якими виконуються роботи», – розповіла координатор акції, лікар-невролог Мар'яна Возниця.

У цьому відділенні найменші діти, позитивні емоції сприяють їхньому одужанню, переконують медики.

«Ми сподіваємося на те, що така краса, яка буде оточувати наших дітей, буде сприяти не тільки швидшому одужанню, а й позитивним емоціям з боку їхніх батьків, що теж не мало важливо», – зазначила завідувач відділення раннього дитинства «Охматдиту» Оксана Короляк.

Особливо такого позитиву потребують ті батьки, які мусять із малечею надовго залишатися у лікарні, як от Надія Демчук:

«Я тут лежу вже півтора місяця, минулого року лежала 10 місяців. Такі малюнки у лікарні – це приємно, ти не думаєш про ті білі стіни і думаєш про казку якусь і надієшся, що вийдеш скоро звідси і забудешся», – додала жінка.

Художниці надумали розфарбувати народними мотивами лікарняні двері.

«Я обрала петриківський розпис, звичайно. Це наша культура і хочеться доносити її до дітей із самого дитинства, щоб вони росли і втягували це все в себе», – розповіла художниця Мар'яна Мотика.

«Мені дуже школа дітей, коли вони хворіють, а так хоч щось для них зроблю. Я думаю, що діткам це буде не так стерильно і медично, як в нас звиклося», – додала художниця Дарія Туманова.

Наразі малює троє художниць, але після свят долучиться значно більше. Охочі приєднатися або допомогти фінансово можуть знайти деталі у фейсбук на сторінці «Розфарбуй лікарню».

Волонтери хочуть, аби ця ініціатива поширилася і на інші медичні заклади Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук