ID-картки львів’янина учасникам АТО видаватимуть вже з жовтня

СуспільствоІрина Скіць, 16 вересня 20157651
ID-картки львів’янина учасникам АТО видаватимуть вже з жовтня

Учасники АТО першими серед усіх мешканців Львова отримають безкоштовні ID-картки львів’ян. Їх бійцям розпочнуть видавати вже з жовтня, розповів начальник управління інформаційних технологій Львівської міської ради Тимофій Александровець під час апаратної наради у Львівській міськраді.

ID-картки міститимуть е-паспорт та ідентифікаційний код власників, свідоцтво про народження та довідку учасника АТО.  

«Ми зробили так, аби людина принесла лише один раз до міськради необхідний пакет документів і після того приносила лише картку, котра в електронному вигляді матиме всі ці документи. Ми вирішили скоротити список документів до чотирьох-п’яти базових, які має кожна людина.  При пред’явленні цих документів вже інші документи ми зможемо запитати в базі підприємств самостійно», - розповів Александровець.

Чиновник додав, що перші ID-картки виготовлятиме «Ощадбанк». Окрім документів, картка також міститиме грошовий рахунок, котрий дасть в майбутньому можливість за допомогою цієї картки розраховуватись у громадському транспорті Львова.

«Вже на цю картку можна буде додавати нові послуги. Тобто не потрібно буде мати 20 карток, одна картка відповідатиме за все», - наголосив Тимофій Александровець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук