IFC та уряд Швейцарії виділять Україні $3,5 млн на покращення інвестиційного клімату

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), підрозділ групи Світового банку, і Державний секретаріат Швейцарії з питань економіки (SECO) виділять $3,5 млн у 2016-2018 роках на фінансування нової програми з покращення інвестиційного клімату в Україні. Про це йдеться у повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі на сторінці у Facebook.

«Програма повинна допомогти Україні у створенні ефективного регуляторного середовища для підприємств, зменшити витрати на здійснення підприємницької діяльності та допомогти відкрити нові ринки для українських сільськогосподарських виробників», – зазначено у повідомленні.

У Мінекономрозвитку додали, що мова йде про вдосконалення таких нормативних процедур, як отримання дозвільних документів, ліцензування та перевірки підприємств у всіх секторах економіки.

«Він (проект) також допоможе адаптувати українське законодавство в аграрному секторі з урахуванням найкращого міжнародного досвіду. Зокрема, мова йде про правила і процедури для забезпечення безпеки харчової продукції, а також здоров'я рослин і тварин. Іншою сферою діяльності буде спрощення регулювання логістики портів і річкових перевезень з метою розвитку торгівлі та експорту», – пояснили у міністерстві.

Нагадаємо, IFC – один з провідних міжнародних інвесторів в аграрний сектор України. Попередній аналогічний проект IFC та українського уряду дав можливість українському бізнесу заощадити $159 млн на дотриманні нормативних вимог і адмініструванні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук