Іггі Поп назвав Джастіна Бібера майбутнім рок-н-ролу

Іггі Поп назвав Джастіна Бібера майбутнім рок-н-ролу
фото The Guardian

Іггі Поп «під тортурами» визнав Джастіна Бібера майбутнім рок-н-ролу. Понівечене обличчя батька панк-року з'явилося на плакаті з написом «Джастін Бібер - майбутнє рок-н-ролу», повідомляє The Guardian.

Плакат є частиною рекламної кампанії Amnesty International проти катувань під гаслом «Під тортурами людина скаже що завгодно».

Іншими героями кампанії стали «побитий» Далай-лама, який визнає, що чоловік, у якого до 50 років немає «Ролекса», дарма прожив життя, і закривавлений дизайнер Карл Лагерфельд, що оголошує гавайські сорочки, підперезані ременем, вершиною елегантності.

«Нам важко уявити собі Іггі Попа, який говoрить  такі речі. Але показання, які отримують під тортурами, бувають ще абсурднішими. Однак уряди, які використовують тортури, стверджують, що таким чином вони отримують цінну інформацію. Історичний досвід показує, що люди готові на що завгодно, аби припинити біль», - заявив директор бельгійської секції Amnesty International Філіп Хенсманс.

Плакати французькою мовою використовуються для зовнішньої реклами у Бельгії. Також зображення поширюються у вигляді листівок. Кампанія була реалізована рекламним агентством Air.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук