Ілон Маск хоче поєднати людський мозок з комп'ютером «нейронним мереживом»

СвітВолодимир Пиріг, 28 березня 20172380

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск став одним із засновників компанії, яка займеться розробкою методу, що дозволяє зв'язати людський мозок з комп'ютером, повідомило видання The Wall Street Journal.

За даними видання, компанія під назвою Neuralink була зареєстрована в липні 2016 року в Каліфорнії. Основним напрямком її діяльності стане створення технології «нейронного мережива». Вона дасть людині можливість безпосередньо передавати повідомлення на комп'ютер без безпосередньої фізичної взаємодії з ним. Такі методи збільшать можливості людського інтелекту, а також дозволять лікувати певні захворювання, зокрема епілепсію і параліч.

«Нейронне мереживо» включає імплантацію в мозок електродів, що дозволить людям завантажувати на комп’ютер або відвантажувати з нього свої думки.

Маск неодноразово вказував на перспективність створення таких технологій. Вперше він розповів про «нейронне мереживо» в 2016 році, зазначило видання Business Insider.

Засновник Tesla пояснював, що «нейронне мереживо» – це електронний шар мозку, який дозволить людям миттєво отримувати інформацію з інтернету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук