Імпорт російських товарів до України продовжує зростати

Натомість експорт українських товарів до Росії знизився

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 16 листопада 20183290

За 9 місяців 2018 року Україна імпортувала з Росії товарів на 5,8 млрд доларів, що на 21% більше, ніж за 9 місяців 2017 року, свідчать дані Державної служби статистики, повідомила агенція УНН.

Натомість, експорт українських товарів до Росії скоротився. За 9 місяців цього року Україна поставила до Росії товарів на 2,7 млрд дол. США, що на 7,5% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Негативне сальдо торгівлі з Росією (перевищення імпорту над експортом) досягло показника у 3 млрд доларів. При цьому конкретної структури закупівель з РФ Державна служба статистики не наводить.

Зазначимо, що імпорт російських товарів до України, попри те, що Росія веде проти України війну, зростає. Зокрема, влітку минулого року повідомлялося про зростання імпорту з Росії до України на третину в порівнянні з даними за аналогічний період минулого року.

При цьому 2017 рік став рекордним за обсягом зростання в Україні російського імпорту, адже за період 2013-2016 рр торгівля між двома країнами суттєво скоротилася.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук