Ініціатива «Крим SOS» відкрила у Львові дві фінансові програми для переселенців

Головні новини за 27 серпняІрина Панчишин, 27 серпня 2014, 15:48 533 0

У Львові працює офіс громадської ініціативи «Крим SOS», яка стала виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні. Відтак за підтримки Управління ініціатива відкрила дві фінансові програми для переселенців.

Загалом громадська ініціатива моніторить ситуацію з переселенцями, надає консультації юристів, психологів, соціальних працівників та допомагає переселенцям з Криму і Донбасу.

«Ми співпрацюємо з органами місцевої влади у Львові та в Західній Україні. Наприклад, з управлінням соціальної політики, а також з іншими громадськими організаціями і міжнародними структурами, як «Червоний хрест», ОБСЄ та інші підрозділи ООН», – розповів керівник західноукраїнського офісу «Крим SOS» Алім Алієв.

Щодо відкритих програм, то «одна стосується підтримки малого бізнесу або початку власної справи. Це є аплікація до трьох тисяч доларів для тих, хто вже має підприємницький хист, або займався бізнесом в Криму. Друга програма стосується покращення житлових умов, працює для всіх переселенців, в основному для тих, хто вибрав для себе поселення в сільській місцевості», пояснила заступник керівника західноукраїнського офісу «Крим SOS» Олександра Сорокопуд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук