Інтеграція України з ЄС – стратегічно важлива для Польщі, – Коморовський

Оксана Панчишин, 7 жовтня 20137821
Броніслав Коморовський

Сьогодні, 7 жовтня, після зустрічі з українським колегою Віктором Януковичем президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що обидві країни «тяжко і, як виглядає, плідно» працюють задля успіху саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

За його словами, нинішня розмова двох президентів у Кракові стосувалася, зокрема, ліквідації останніх перешкод, які стоять на шляху такої перспективи.

Підписана сьогодні програма українсько-польської співпраці на 2013–2015 роки, як сказав Коморовський, закладає «оптимістичний варіант співпраці між Польщею як членом ЄС і Україною як асоційованою країною».

Він додав, що польсько-українські відносини і перспектива інтеграції України з Європейським союзом стратегічно важливі для Польщі.

Коморовський додав, що цю тему обговорюватимуть під час зустрічі керівників Польщі й України з президентами Італії Джорджо Наполітано і Німеччини Йоахімом Ґауком.

Президент України перебуває сьогодні в Польщі з робочим візитом. У його перебігу сторони підписали програму українсько-польської співпраці на 2013–2015 роки. Ця програма передбачає посилення взаємодії двох країн, зокрема, в контексті підготовки до саміту учасників програми ЄС «Східне партнерство».

Нагадаємо, Україна і Європейський Союз планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі у листопаді 2013 року. Янукович раніше зазначав, що підписання угоди про асоціацію не означає, що Київ буде протиставляти інтереси ЄС інтересам Євразійського союзу і Митного союзу. 18 вересня 2013 року Кабмін схвалив проект угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук