Інтерв'ю злочинця

Все, що несе цей підручний Путіна, отрута для розуму

БлогиПавло Нусс , 9 грудня 2015 214
Павло Нусс
Політичний експерт

Російська пропаганда випустила Януковича «на люди» виключно в рамках чергового пропагандистського проекту, розрахованого як на Українську публіку, так і для внутрішнього інформаційного споживача.

Відверто кажучи, я не бачу сенсу в обговоренні тем інтерв'ю цього злочинця, який повинен повернутися на лаву підсудних, а не в політику. Людина, яка давала наказ вбивати своїх беззбройних співгромадян, дітей і старих, гідна уваги тільки слідчого і суду. Громадськість повинна вважати принизливим для себе обговорювати сказане втікача і зрадника, не легітимного.

Все, що несе цей підручний Путіна, отрута для розуму і зброю. Вони жадають посіяти паніку, страх, розчарування. Дезорієнтувати нас, похитнути психічну стійкість і віру в Україну. Спочатку російська агітпроп створює комітет на чолі з Азаровим і Олійником. Цей інформаційно-пропагандистський проект провалився. Вони не змогли стати «голосом русского мира» в нашій країні і «голосом України» у світі. Тепер ось російські пропагандони спустили Януковича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук