"Світовий референдум"

З такою глобальною підтримкою - ми досягнемо мети

БлогиПавло Нусс , 15 жовтня 2015 151
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Голосування членів ООН за надання Україні статусу непостійного члена Ради Безпеки ООН, можна розглянути як "світовий референдум", глобальне соціологічне опитування країн світу, в бюлетені якого стояло лише гіпотетичних два питання:

1. Чи підтримуєте Ви агресію Російської Федерації на сході України та агресивну і деструктивну зовнішню політику президента РФ В.В.Путіна?

2. Чи підтримуєте ви створення глобальної Проукраїнської коаліції на противагу загрозливій для світу російській агресії? І відповідь світу була очевидна. Із 193 країн світу, які є членами ООН, 177 країн підтримали Україну, і лише 14 утримались. Повторюю, не "Проти", а утримались. Тобто, жодного голосу на підтримку дій Росії. Безперечна геостратегічна перемога.

Крок другий - позбавлення Росії, як постійного члена РБ ООН права вето. З такої блискучою дипломатичною роботою наших дипломатів та Президента, який здійснює зовнішню політику, і особливо, з такою глобальною підтримкою - ми досягнемо й цієї мети, і Росію буде позбавлено механізму блокування важливих для нас рішень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук