Інвестиція в майбутнє — компанія ДТЕК допомагає у створенні Індустріальних парків

В Івано-Франківській, Львівській та Дніпропетровській областях, де працюють підприємства компанії ДТЕК, реалізовуються проекти Індустріальних парків

Суспільствоновини компанії, 12 жовтня 2015, 13:05 402 0

Це – повноцінні майданчики для бізнесу, що включають територію з підведеними комунікаціями, логістику, офісні та виробничі споруди. Такі об’єкти — чи не найкраща платформа для закордонних інвестицій.

Саме їм була присвячена міжнародна конференція «Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення».  8 та 9 жовтня учасники зустрічі в рамках ХV Міжнародного Економічного Форуму, який відбувся за підтримки компанії ДТЕК, обговорили особливості створення індустріальних парків та перспективи, які вони відкривають для бізнесу.

Перевага таких проектів — у взаємовигідній співпраці. Інвестори, які розвивають свій бізнес на території Індустріальних парків, отримують державні преференції. А мешканці – робочі місця та достойну оплату праці. Притік капіталу забезпечує розвиток бізнес-середовища, покращення економічного стану та якості життя. Саме тому компанія ДТЕК активно сприяє створенню індустріальних парків на всіх етапах – від організації партнерських зустрічей до виділення коштів на їх будівництво.

На необхідності втілення такої моделі наголошує керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго Вікторія Гриб: «Актуальною залишається проблема створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Саме іноземні інвестиції є тим джерелом ресурсів, яке може стимулювати розвиток національної економіки. Індустріальні парки — один з важливих інструментів, який дозволить залучити інвесторів до країни. Реалізація проекту дасть змогу закласти надійний фундамент розвитку міст на десятки років».Наразі компанія ДТЕК планує підтримати три проекти. Два з них у Західному регіоні активно здійснюються — індустріальний парк в Кам’янці-Бузькій вже заходиться на завершальному етапі. А в Бурштині вже створено всі необхідні умови для його будівництва.

«Компанія ДТЕК організувала і профінансувала поїздки в Польщу і Туреччину для ознайомлення з вже діючими індустріальними парками, — розповідає міський голова Бурштина Петро Курляк. — Завдяки отриманій інформації ми знайшли для свого міста найоптимальнішу модель. На сьогоднішній день сесією Бурштинської міської ради виділено 32 га землі та вже затверджена концепція індустріального парку і подані документи для його реєстрації».

Представники місцевого самоврядування наголошують на головному: індустріальні парки вирішують проблему працевлаштування, створюючи десятки робочих місць та стабільне джерело прибутку для жителів невеликих містечок і довколишніх сіл.  А в ширшій перспективі – це ефективний бізнес та економічний розвиток.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук