Іран зацікавився українськими аграрними компаніями

Бізнесмени з цієї країні заявили, що готові створювати спільні компанії та орендувати землі

Іранський бізнес зацікавлений орендувати українські сільськогосподарські угіддя для вирощування пшениці, кукурудзи, сої, рапсу та інших продуктів. Як пише LANDLORD, про це йшлося на зустрічі представників Торгово-промислової палати України та делегації Ісламської Республіки Іран на чолі з головою Комісії сільського господарства, води та навколишнього середовища торгово-промислової палати провінції Ісфаган.

Також у цій східній країні не проти купувати готову продукцію. На початку іранці готові орендувати десь 5 тис. гектарів. Проект покликаний забезпечити ринок країн Перської затоки, де є висока потреба в продуктах сільського господарства.

Сторони також обговорили можливість викуповувати готові сільськогосподарські компанії та створювати спільні підприємства з українськими партнерами.

Зазначається, що нині в Україні зареєстровано 40 компаній з іранським капіталом.

У структурі загального експорту з України до Ісламської Республіки Іран частка сільськогосподарської продукції складає понад 60%.

Іран є активним імпортером української продукції. Країна щороку закуповує зернових, олійних і жирів в Україні на 400 млн доларів. Це – 8% соєвих бобів, 6% кукурудзи, 6% ячменю і 2,3% соняшникової олії з усього обсягу іранського експорту. Зернові у структурі експорту посідають чільне місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук