Ірина Гримак повернулась на посаду заступниці голови ЛОДА через три місяці після звільнення

Ні Ірина Гримак, ні Олег Синютка не пояснили причин таких кадрових рішень

У жовтні 2018 року Ірина Гримак звільнилась з посади заступниці голови ЛОДА, але менш ніж за чотири місяці повернулася назад

Звільнена у жовтні 2018 року заступниця голови ЛОДА Ірина Гримак знову працюватиме на цій посаді. Про це у понеділок, 28 січня, під час апаратної наради повідомив очільник ЛОДА Олег Синютка. За його словами, з 25 січня Ірина Гримак працює його радницею, а незабаром повернеться на посаду заступниці.

«Наразі Ірина Ярославівна від п’ятниці працює на посаді мого штатного радника. Разом з тим я подав усі документи до Кабінету міністрів України про призначення її на посаду заступника голови облдержадміністрації», – процитувало Олега Синютку видання Leopolis.news.

Ірина Гримак звільнилась з посади заступниці голови ЛОДА з власного бажання на початку жовтня 2018 року. Після цього вона не спілкувалась з журналістами та не пояснювала причини свого звільнення. Також і зараз вона поки не коментувала причини свого несподіваного повернення в ЛОДА.

Голова ЛОДА Олег Синютка також не пояснив причин повернення на посаду Ірини Гримак. Нагадаємо, що грудні минулого року, через два місяці після її звільнення, Олег Синютка підписав офіційне доручення на ім'я Ірини Гримак. Тоді цей конфуз у ЛОДА пояснили непорозумінням між чиновниками, що готували розпорядження голови ЛОДА.

Зазначимо, що 23 січня Ірина Гримак подала декларацію як кандидатка на посаду заступниці голови ЛОДА. У її декларації, окрім зарплати у ЛОДА, було також вказано 30 тис. грн, які вона отримала у ПАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім». Ймовірно, саме там вона працювала після звільнення з ЛОДА.

37-річна Ірина Гримак була заступницею голови ЛОДА Олега Синютки з 2015 року. До цього вона працювала у Львівській міській раді та районних адміністраціях Львова, протягом 2013-2015 років вона, зокрема, очолювала Залізничну районну адміністрацію Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук