Івано-Франківська влада рекламуватиме ті супермаркети, які співпрацюють з місцевими виробниками

19 листопада 20083060

В Івано-Франківську місцева влада має намір рекламувати ті супермаркети, які співпрацюватимуть з місцевими виробниками. Про це повідомив ZAXID.NET міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус на засіданні дорадчої ради 19 листопада. За його словами, влада виділить кошти, які передбачені на соціальну рекламу, для підтримки тих супермаркетів, які під час економічної кризи на вигідних умовах співпрацюватимуть з місцевими виробниками.

Насамперед, місцева влада хоче підтримати ті супермаркети, які поповнюють свій асортимент продукцією івано-франківського виробника і вчасно за неї розраховуються. В іншому випадку, зауважив мер, влада підтримає пропозицію представників харчової галузі, про відкриття торгівельних павільйонів для місцевих виробників біля тих магазинів, де їх продукція не представлена покупцю.

За інформацією управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому, в місті спостерігається спад на ринку супермаркетів. Там суттєво зменшився асортимент товару та зросли ціни на продукцію. На будівельні товари ціни зросли більш ніж на 32%, на продукти харчування - майже на 27%. Місцева влада має намір провести нараду за участю керівників супермаркетів, які працюють в Івано-Франківську, та керівників промислових підприємств міста для налагодження співпраці. Водночас влада створить всі умови для організації ярмарків товарів місцевого виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук