Кабінет міністрів перегляне план виходу з карантину

Критерії етапів виходу з карантину також можуть переглянути

Уряд перегляне умови презентованого раніше плану виходу з карантину. Про це повідомляє LB.ua із посиланням на головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

За його словами, план буде переглядатись в процесі переговорів з представниками бізнесу.

«Ми починаємо з першого етапу, але план з п'яти етапів також залишається. Ми будемо його переглядати, тому що ми ведемо переговори з бізнесом і намагаємося знайти баланс. Також комунікуючи з Міністерством освіти в питанні садків і шкіл. Будемо спостерігати за епідемічною ситуацією і приймати рішення», – зазначив Ляшко.

За його словами, зараз уряд також працює над рішенням про роботу дитячих садків.

«Можливо, дитячі садки запрацюють у деяких регіонах або ж тільки для окремих категорій населення - зокрема для дітей медпрацівників, котрі повинні бути на роботі і яким ні з ким залишити дітей», – розповів головний санлікар.

Згідно з первинним планом, садки мали відчинитися разом з іншими навчальними закладами тільки на четвертому етапі. Виняток - випускні класи в школах, які відкриють на другому етапі.

Кабмін уже прискорив ослаблення деяких обмежувальних заходів - зокрема, дозволив планові операції і стоматологічну допомогу, роботу кафе та ресторанів на винос і обслуговування клієнтів на літніх майданчиках з 11 травня, хоча, за планом, це мало відбутися на більш пізніх етапах.

За словами Віктора Ляшка, критерії етапів виходу з карантину також можуть переглянути.

«Ми розглядаємо можливість упровадження адаптивного карантину на другому етапі - тобто зняття обмежень не по всій країні, а в деяких областях, залежно від показників захворюваності», – говорить Ляшко.

Нагадаємо, що 24 квітня, Кабінет міністрів представив план виходу України з карантину, який складається з 5 етапів. Перший етап розпочнеться вже 11 травня. Кожен етап має чіткі індикатори та залежить від динаміки поширення захворювання. За умови позитивної динаміки видужування і зменшення щоденної кількості нових хворих, етапи можуть суміщати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук