Кабмін надасть держпідтримку і виплатить одноразову допомогу звільненим з Донбасу заручникам

Звільненим аручникам та їх сім'ям планують виплатити одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн

Кабінет міністрів України надасть державну підтримку особам, які перебували в полоні і членам їх сімей, в тому числі виплатою одноразової грошової допомоги. Про це повідомили на сторінці Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) у Facebook.

Як зазначається, у середу, 31 січня, під час засідання Кабміну уряд ухвалив рішення про надання державної підтримки особам, які перебували в полоні і членам їх сімей. Також їм планують виплатити одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн.

У міністерстві нагадали, що 27 грудня 2017 року українській стороні передали 73 цивільних і військових, які протиправно утримувалися незаконними збройними формуваннями на території окремих районів Донецької та Луганської областей тимчасово непідконтрольних уряду України. Після звільнення, протягом двох тижнів близько 40-ка осіб проходили обстеження в клінічній лікарні «Феофанія». В рамках співпраці МТОТ з Благодійним фондом Stabilization Support Services в клінічну лікарню «Феофанія» були направлені співробітники МТОТ і партнерської організації, які проводили консультації зі звільненими особами і вивчали їх першочергові потреби.

«Під час спілкування було виявлено, що деяким особам потрібно відновити документи, а також надати житло для проживання (частина цивільних осіб попередньо жила на території, яка зараз тимчасово непідконтрольна уряду України і вони не мають житла на підконтрольній території). МТОТ проведена активна робота з підтримки таких осіб», - сказано в повідомленні.

В інформації зазначено, що завдяки скоординованим діям, МТОТ у співпраці з Державною міграційною службою України було надано допомогу у відновленні і видачі перших документів. Разом з тим, в рамках співпраці МТОТ з громадською організацією «Донбас СОС» визначили окремого фахівця, який буде консультувати звільнених заручників з вирішення проблемних питань в рамках функціонування Гарячої лінії на базі відомства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук