Кабмін схвалив план реструктуризації «Нафтогазу»

ЕкономікаАндрій Стець, 1 липня 20162080

Кабінет міністрів України на засіданні в п'ятницю, 1 липня, затвердив план реструктуризації Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», який передбачає передачу під окрему юрисдикцію діяльності з транспортування та зберігання природного газу. Про це повідомляє УНІАН.

«Постанова передбачає план реструктуризації Національної акціонерної компанії «Нафтогаз» з метою відокремлення діяльності з транспортування та зберігання природного газу», - сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, представляючи постанову.

При цьому постанова за пропозицією міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва не дасть можливості членам наглядової ради розділених компаній обіймати посади у сфері реалізації енергоресурсів.

НАК «Нафтогаз України» - найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. У грудні 2015 року Кабінет міністрів України у рамках проведення реформи управління НАК «Нафтогаз України» прийняв новий статут компанії і передав 100% акцій холдингу, які належать державі, в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Зазначимо, що поділ «Нафтогазу» - одна з ключових реформ енергосектору України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук