Кабмін виділив майже ₴300 млн на житло сім’ям загиблих в АТО

Кабінет міністрів України виділив субвенцію місцевим бюджетам на будівництво або придбання житла для сімей загиблих учасників АТО на суму 299,97 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

«Кабмін своїм розпорядженням затвердив розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на придбання житла для сімей загиблих військових, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2016 рік в обсязі 299 970,00 тис. грн. Саме такі видатки передбачені Законом «Про Державний бюджет України на 2016 рік» за бюджетною програмою 2511120», – сказано у повідомленні.

На цю суму, за інформацією обласних та Київської міської держадміністрацій, з урахуванням пропозицій, поданих Міністерством оборони, Держприкордонслужбою та Управлінням державної охорони, передбачається придбати 407 квартир.

Нагадаємо, Кабінетом міністрів України 19 жовтня 2016 року було прийнято постанову № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук