Кабмін визначив, коли українці відпрацьовуватимуть святкові вихідні у наступному році

СуспільствоЮлія Поліковська, 16 листопада 20169781

Кабінет міністрів України встановив вихідні дні у 2017 році. Зокрема вирішено перенести робочі дні у 2017 році з 8 травня на 13 травня і з 25 серпня на 19 серпня, а вихідними на новорічні свята залишити дні з 31 грудня по 2 січня і з 7 по 9 січня. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу Міністерства молоді та спорту.

Зазначено, що уряд рекомендував у 2017 році для працівників підприємств, установ та організацій, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державного казначейства та банківських установ, перенести робочі дні з понеділка 8 травня на суботу 13 травня, а з п’ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.

«Запропоноване перенесення робочого дня сприятиме раціональному використанню робочого часу, створення сприятливих умов для святкування у 2017 році 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 24 серпня – Дня Незалежності України і не призведе до зменшення тривалості робочого часу протягом року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів», – сказано у повідомленні.

При цьому в Мінмолодьспорту зазначили, що уряд не ухвалював рішень щодо новорічних вихідних, а відповідно, вихідними будуть 31 грудня-2 січня і 7-9 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук