Кабмін встановив надбавку вчителям у спецшколах та інклюзивних класах

Доплати становитимуть 15 та 20 процентів

Вчителі в підготовчих класах спеціальних закладів загальної середньої освіти отримуватимуть доплату 20% за класне керівництво. Також педагоги таких класів матимуть 15% надбавки за перевірку зошитів, йдеться на сайті Міністерства освіти та науки України.

Уряд встановив 15- та 20-відсоткові надбавки для вчителів підготовчих класів спеціальних шкіл, а також для педпрацівників і помічників вихователів в інклюзивних класах (групах) усіх освітніх закладів.

Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич вважає, що завдяки цьому можна усунути нерівність в оплаті праці тих вчителів, які працюють в підготовчих класах спеціальних шкіл.

«З 1 вересня 2014 року в таких школах поетапно впроваджуються нові навчальні плани, які розраховані на те, що в структурі початкової школи є підготовчий та 1-4 класи. Тобто термін навчання становить 5 років, що дозволяє забезпечити дітям достатню кількість часу і для засвоєння навчального матеріалу, і для корекційно-розвиткової роботи. Незважаючи на те, що підготовчі класи були відкриті, умови роботи в них були гірші, тепер же ми врегулювали питання необхідних надбавок», — пояснила Гриневич.

Окрему доплату у 20% також встановили для педпрацівників та помічників вихователів, які працюють в інклюзивних класах чи групах. Це поширюватиметься на заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Як писав ZAXID.NET, уряд виділив на інклюзивну освіту у 2018 році понад ₴500 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук