Кабмін затвердив оклади керівникам директоратів міністерств

Посадовий оклад керівників директоратів міністерств встановили на рівні 9,57 тис. грн з надбавкою в сумі 53 тис. грн

Кабінет Міністрів України встановив посадовий оклад керівникам директоратів міністерств, які планується створити в рамках реформи державного управління, в сумі 9,57 тис. грн і надбавку за виконання особливо важливої роботи в сумі 53 тис. грн. Про це інформували у прес-службі уряду, пише «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в п'ятницю, 18 серпня. У проекті рішення, копію якого у своєму розпорядженні має агентство, вказано, що оклад керівника експертної групи у складі директорату становить 6,9 тис. грн, надбавка за виконання особливо важливої роботи - 45 тис. грн, а в державного експерта директорату - 6 тис. грн і надбавка - 35 тис. грн.

Нагадаємо, сьогодні уряд підписав низку актів, які відкривають наступний етап реформи державного управління. У десяти пілотних міністерствах і відомствах, зокрема в Мінагрополітики, а також СКМУ, Нацдержслужбі, Національному агентстві електронного урядування, будуть створені нові структурні підрозділи – директорати політики, стратегічного планування та євроінтеграції. Також будуть проведені відкриті конкурси для заміщення посад у директоратах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук