Уряд схвалив новий етап реформи державної служби

Уряд схвалив новий етап реформи державної служби
фото Depositphotos
У пілотних міністерствах створюють директорати політики, стратегічного планування та євроінтеграції

У п'ятницю, 18 серпня, на засіданні Кабміну ухвалили нормативні акти, які відкривають наступний етап реформи державного управління. Про це інформували у прес-службі Міністерства аграрної політики.

Як зазначається, в рамках анонсованої раніше реформи держслужби, уряд почав відкритий конкурс на нові посади в десяти пілотних міністерствах, зокрема, в Мінагрополітики, а також СКМУ, Нацдержслужбі, Національному агентстві електронного урядування. Метою цієї реформи є підвищення якості державної служби через фокусування міністерств на своїй головній функції – формуванні державної політики та значному посиленні кадрового складу державної служби.

У пілотних міністерствах будуть створені нові структурні підрозділи – директорати політики, директорати стратегічного планування та євроінтеграції. Також будуть проведені відкриті конкурси для заміщення посад у директоратах. Реалізація реформи передбачає поповнення держслужби значною кількістю нових фахівців із бізнесу, громадського сектору, а також з найкращих працівників у державному секторі. Кандидати на всі наявні вакансії будуть відбиратися шляхом проведення прозорого конкурсу за міжнародними стандартами підбору персоналу.

Урядом також розроблено єдиний портал, на якому будуть зібрані вакансії фахівців з питань реформ та на якому можна буде подати документи на конкурс он-лайн. Вакансії на ньому будуть додаватись самими міністерствами з 4 вересня 2017 року.

Нагадаємо, раніше цього тижня в уряді анонсували створення директоратів в українських міністерствах з високими зарплатами для їхніх працівників. Керівнику директорату платитимуть 70 тис. грн зарплатні, керівнику експертної групи - 60 тис. грн, державному експерту, що працює в директораті – близько 50 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук