Качинський: Смоленська катастрофа більше скидається на замах

Світ9 квітня 201215365
Качинський: Смоленська катастрофа більше скидається на замах
фото ТСН
Ярослав Качинський

Брат загиблого президента Польщі Ярослав Качинський заявляє, що у випадку свого приходу до влади інакше проводив би розслідування катастрофи.

Смоленська авіакатастрофа, яка 10 квітня 2010 року забрала життя майже сотні польських високопосадовців, у тому числі президента Польщі Леха Качинського, все більше нагадує організоване вбивство.

Про це заявив брат-близнюк загиблого президента, лідер найбільшої польської опозиційної партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський в інтерв’ю телеканалу TVN24.

«Я не впевнений, що це був замах, але все більше на це вказує», - сказав він.

Я.Качинський заявив: «Якби було так, що у міжнародних відносинах починає застосовуватися процедура ліквідації глав держав та політичних еліт лише тому, що комусь це не подобається, то насправді це була б нова якість у міжнародних відносинах». За його словами, такі випадки мають місце лише в африканських державах.

Він заявив, що у випадку свого приходу до влади інакше проводив би розслідування цієї катастрофи. «Мене ображає те, що Польща поводиться так, ніби не є суверенною державою тоді, коли гине її 96 громадян», - сказав Я.Качинський.

Він заявив, що представники правлячої у Польщі партії «Громадянська платформа» зацікавлені у тому, щоб Смоленська авіакатастрофа вважалася розслідуваною, оскільки інакше можуть «вийти на світло приховані ними факти, за які їм доведеться відповідати».

Довідка

«Право і справедливість» гостро критикує польську владу за те, що вона нібито не намагається з’ясувати справжні обставини трагедії, а робить усе для того, щоб покласти вину лише на пілотів.

Ця партія створила власну комісію з розслідування причин авіакатастрофи. Згідно з її висновками, справжньою причиною падіння літака стали «два вибухи», а не знищення частини крила березою, з якою зіткнувся літак через те, що опинився надто низько над землею.

Польська урядова комісія у своїх кінцевих висновках, оприлюднених у серпні 2011 року, назвала головною причиною катастрофи помилки пілотів, зауваживши, що співвідповідальними за неї також є російські диспетчери, які, зокрема, надавали неправдиві дані про місцезнаходження літака.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 10 квітня 2012, 01:05

  Сподіваюся, що ця прикра обставина не стане перешкодою для більшості вожаків польського суспільства і в подальшому бути промоторами ліберастично-толєрастичної мульмикультурної дєрьмократії в Україні і в Бєларусі, як і активними борцями з українським націоналізмом. Адже совість то така інтелігентна панєнка, котру можна завжди кудись далеко послати.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • R faeton 9 квітня 2012, 23:10

  В іншому випадку признати москву - тереристичною країною . відповідно ламаються всі дип.відносини із всіма державами і друга холодна війна.
  Провірка на вшивость - як говорять - вдалась

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 9 квітня 2012, 22:46


  Вибачте що тут пишу, але новина "Тартак" не виступатиме у Любліні через Бандеру. 7.4.12, 16:00” на цьому сайті вже закрита для коментарів, але я бажаю дещо сказати misiek (Poland, Cracow), активному дописувачу на тій темі.

  misiek (Poland, Cracow) написав: “Пацифікації сіл, знищення церков, приниження людей та агресія під час пацифікацій - це безумовно польський гріх. Але як це можна зрівняти з плановим вимордуванням багатьох тисяч мирних жителів Волині?! Це справедлива відплата?”

  Повнота визначення справедливості це компетенція лише Бога. Я можу лише сказати, що невинних польських селян на Волині спіткала типова і невідворотна доля приходьків на чужій землі, котрі дозволили своїм виродкам і своїй державній владі забути, що вони є лише приходьками на чужій землі.

  misiek (Poland, Cracow) написав: “З другого боку, нагадую, що це Польща найактивніше підьримувла Помаранчеву революцію,виступала за Україну на європейському форумі, а зараз захищає Тимошенко. Це ворожість чи сприятлівість?”

  Це є найперше лише благодурістю. Якщо не умисним злочином. Рано чи пізно вповні виявиться уся правда про Помаранчеву революцію, тобто про усе те зло котре вона принесла українцям, зокрема і через особу вашої підзахисної Тімошенко, антихристки ***о-вірменського походження.
  І ще є підтвердженням того що трагедія поляків на Волині вас нічому не навчила.

  misiek (Poland, Cracow), а що ви мислите про вашого соплемінника Косіора, кращого брата Кагановича і керівника ЦК КП(б) України у 1928-38 роках? Бо я чомусь завжди його згадую, коли мені поляки починають розповідати про діяння Бандери...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук