Кандидат на голову Славської ОТГ зареєстрував спостерігачами 18 охоронців

СуспільствоНазарій Тузяк, 27 жовтня 20178150

Кандидат на голову Славської селищної громади Володимир Бега зареєстрував офіційними спостерігачами на виборах в ОТГ 18 співробітників охоронної фірми «Ефорт». У місцевій виборчій комісії кажуть, що це єдиний такий випадок серед кандидатів, хоч така реєстрація і не заборонена законом. За словами юриста Володимира Беги, зареєстровані працівники охороної фірми залучені за договором і раніше «вже мали досвід роботи на виборах».

Як повідомили ZAXID.NET у Славській селищній виборчій комісії, із 33 офіційних спостерігачів Володимира Беги працівниками охоронної фірми є 18 осіб. У документах усі вони вказані як фахівці з безпеки. Не реєструвати їх спостерігачами комісія не мала права, оскільки це не порушує закон.

Сам Володимир Бега підтвердив ZAXID.NET реєстрацію спостерігачами співробітників охоронної фірми, однак за деталями порадив звертатися до його юриста Ігоря (сам юрист відмовився називати своє прізвище).

«Пояснення такої ситуації дуже просте: це люди з досвідом роботи на виборах спостерігачами. По факту, вони не є охоронцями. Це фахівці з безпеки, які володіють і юридичними знаннями, і знаннями виборчого процесу. Вони немісцеві, тому є незаангажованими. Їм не важливо, яким буде результат, а важливо, щоб вибори були чесними і прозорими», – пояснив ZAXID.NET юрист Володимира Беги Ігор.

Знайди своїх кандидатів на виборах в ОТГ Львівщини. Гід виборця

Зазначимо, власник бази відпочинку «Вежа Ведмежа» Володимир Бега є одним із шести кандидатів на голову Славської селищної громади. На виборах, які відбудуться 29 жовтня, він йде самовисуванцем.

Під час виборчої кампанії у Славську вже виникав скандал через агітацію голови ЛОДА Олега Синютки на користь Володимира Беги. Один із кандидатів у депутати громади Михайло Лучинець заявив, що Олег Синютка закликав голосувати за Бегу, оскільки у випадку його обрання в Славську з'явиться інвестор.

Інвестор, якого, за словами Михайла Лучинця, мав на увазі голова ЛОДА, це – власник ПАТ «Галнафтогаз» Віталій Антонов, який планує збудувати у Славському гірськолижний комплекс. Компанія навіть зареєструвала юридичну особу у Славському, щоб податки від діяльності майбутнього комплексу поповнювали бюджет місцевої ОТГ.

Цікаво також, що охоронна фірма «Ефорт», за даними ЗМІ, входить до неформальної групи, в яку об'єднані активи Віталія Антонова.

У неділю, 29 жовтня, окрім Славської селищної громади вибори відбудуться ще у восьми громадах Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук