Кандидати на керівників місцевих прокуратур пройшли тестування у 5 містах

Кандидати на керівників місцевих прокуратур пройшли тестування у 5 містах

Шість тисяч кандидатів взяли участь у першому етапі тестування майбутніх прокурорів

У п’яти містах України пройшов Сьогодні, 5 вересня, у п’яти містах України Києві, Львові, Дніпропетровську, Одесі та Харкові пройшов перший етап конкурсного відбору на посади прокурорів. Про це повідомило Громадське.tv.

Тестування проходили чинні прокурори. У другому етапі візьмуть участь ті кандидати, які обираються на посади вперше.

За словами президента України Петра Порошенка, всього участь у конкурсі взяли шість тисяч кандидатів.

Порошенко зазначив, що близько 50 громадських організацій забезпечують спостереження за тестуванням. У центр тестування в Києві також приїхали генеральний прокурор Віктор Шокін і його заступник Давід Сакварелідзе, який і відповідає за реформування відомства.

Система тестування є новою, бо кількість посадовців суттєво зменшується. Із 639 районних, міських та міжрайонних прокурорів буде створено 178 місцевих.

Відзначається також, що сьогодні проходило тестування на посади нових керівників місцевих прокуратур. Генпрокурор Віктор Шокін буде вибирати тих, хто отримає керівні посади за результатами тестів.

Після тестування кандидати на керівні посади в місцеві прокуратури пройдуть двомісячний тренінг. Після цього почнеться практичний курс.

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада України прийняла, згідно з яким визначила, що місцевих прокурорів в Україні призначатимуть на відкритих конкурсах. Крім того, парламент зобов’язав призначати на відкритих конкурсах також заступників місцевих прокурорів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук