Кандидатів на посаду керівника центру для бійців АТО у Львові досі не заслухали

Засідання комісій перенесли уже втретє через відсутність кворуму

У Львові сьогодні, 16 березня, уже втретє через відсутність кворуму не відбулося засідання комісії законності та комісії гуманітарної політики щодо кандидатур на посаду керівника Центру надання послуг учасникам бойових дій.

«Рішення стосовно керівника має 2 процедури. Перша – кандидати, які подалися у відділ кадрів, подаються на розгляд двом депутатським комісіям – комісії законності і гуманітарній комісії. В гуманітарну комісію входить 9 депутатів, в комісію законності 3 депутати. Цих 12 людей мали би рекомендувати міському голові керівника Центру АТО. Це вже наше третє засідання. Перший раз комісія не зібралася, не було кворуму, через день зібралося 10 з 12 депутатів. Станом на сьогодні, в Центрі є одна офіційно призначена людина – Роман Лагіш», – зазначила начальник відділу кадрів Львівської міськради Галина Бордун, передає прес-служба ЛМР.

«А сьогодні знову маємо колапс, коли пробуємо звести депутатів, щоби, принаймні, заслухати кандидатів. В нас знову немає кворуму», – додала Галина Бордун.

На засідання прийшли три кандидати – Юрій Досяк, Ілля Сирко, Володимир Лисикевич.

Про те, коли відбудеться наступне засідання, обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, конфлікт навколо посади керівника Львівського міського центру надання послуг учасникам бойових дій триває з 26 лютого, коли 35-річного монаха Романа Лагіша призначили на цю посаду за рекомендацією двох депутатських комісій ЛМР. Це призначення викликало спротив частини громадських активістів, які вважають, що очолити новостворений центр мав би учасник АТО Юрій Досяк, який тривалий час на волонтерських засадах займався його створенням. Після цього УГКЦ відкликала отця Романа Лагіша з посади, а  мерія оголосила конкурс на цю посаду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук