Капелан міськради обіцяє говорити львівським депутатам гірку правду

10 лютого 20114781

Капелан Львівської міськради Орест Фредина переконаний, що «священик покликаний говорити правду, чи вона подобається, чи не подобається». Так він відповів на запитання, чи буде він сварити депутатів, які поводять себе ганебно.

Орест Фредина наголосив: «Священик, тому й залежний від Бога, що є незалежним від усього, і якщо він це бачить, якщо Бог його туди послав, щоб він чесно сказав, то вважаю, що ліпше гірка правда, навіть, якщо вона болить, вона все одно правда, вона від Бога», - зазначив капелан.

Він також додав, що не залишається на сесії міськради до кінця. «Я священик, а не державний муж. Я свою місію виконав: за них помолився, а вони як державні мужі, хай вирішують», - додав він.

Також о.Орест Фредина зазначив, що не бачить себе у персональному кабінеті з визначеними прийомними годинами. «Я вільний чоловік. Думаю, що ми будемо мати капличку, в якій буде визначений час на молитву. Ми будемо мати піст, будемо мати можливість для розважень. Нині  (9 лютого у Львівській міськраді відбулася зустріч з працівниками мерії та усіма охочими – ред.) ми мали час на 45 хв, можливо раз в місяць ми будемо мати по 10-15 хв. Я з великою приємністю послужу. Але основне своє покликання я бачу бути при Христі Ісусі і це світло, яке від Нього йде передавати іншим, тому я би хотів, щоб ми раз в тиждень мали таку можливість помолитися», - зазначив він.

Нагадаємо, 25 листопада капеланом Львівської міської ради став Отець Фредина.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук