«Карпатам» затвердили особливі умови оренди стадіону «Україна»

СпортКатерина Родак, 6 квітня 201811920
 «Карпатам» затвердили особливі умови оренди стадіону «Україна»
фото ZAXID.NET
«Карпати» мають забезпечити стадіон інфраструктурою для інших львівських професійних команд

Під час засідання 6 квітня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив особливі умови договору оренди стадіону «Україна» для ФК «Карпати».

Це рішення вносить зміни в ухвалу міськради Львова за 15 лютого, якою футбольній команді продовжили пільгову оренду стадіону за 1 грн до 2028 року.

Зокрема, особливі умови договору передбачають, що ФК «Карпати» зобов’язується безкоштовно надавати стадіон «Україна» для проведення подій на вимогу міськради Львова. Окрім того, «Карпати» зобов’язуються безкоштовно надавати стадіон в оренду іншим львівським футбольним клубам, які проводять матчі під егідою Федерації футболу України.

«ТзОВ «КПФ “Карпати» має забезпечити можливість використання львівськими професійними командами ігрового поля, необхідних технічних, побутових та інших приміщень чи майна, забезпечити можливість розміщення штабу футбольного матчу та офіційних осіб Федерації футболу України з доступом до телефонних ліній та телекомунікаційних мереж; забезпечити підключення обладнання учасників футбольного матчу до систем електропостачання, водопостачання, належну роботу відповідного обладнання, сантехнічних вузлів тощо», - йдеться у рішенні виконкому.

Також «Карпати» мають забезпечити звуковий супровід футбольного матчу, приміщення для проведення післяматчевих прес-конференцій та належну роботу технічного персоналу на стадіоні.

Водночас в договорі оренди прописується, що Львівська міська рада має право розірвати договір оренди у разі втрати «Карпатами» статусу професійного футбольного клубу або припинення участі команди у змаганнях з футболу, що проводяться під егідою ФФУ.

Додамо, що під час обговорення цього питання перед членами виконкому виступив депутат міськради Львова та президент винниківського футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський. Він зазначив, що опрацьовував це рішення з юристами «Карпат» та інших футбольних команд, і ніхто не має до нього зауважень.

Футбольний клуб «Карпати» належить бізнесмену Петру Димінському. Проте у жовтні 2018 року спортивне видання Tribuna.com повідомило, що президент винниківського «Руху» Григорій Козловський веде переговори з Петром Димінським про передачу клубу в його управління. Цю інформацію згодом Козловський спростував, заявивши, що з «Карпатами» він лише дружить.

«Я про це дізнався із медійного простору. Це є абсолютна дурня. Щодо того, чи ведуться якісь переговори… Я завжди казав і буду казати, що ми товаришуємо з «Карпатами». Це – нормальний процес, адже всі між собою спілкуються і дружать. Але про ніякий перехід клубу мова взагалі не йде», – заявив Григорій Козловський і додав, що якщо йому запропонують стати президентом «Карпат», то він з радістю погодиться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук