Касові збори в українських кінотеатрах впали після новорічних свят

КультураДарина Цвях, 14 січня 20155330
Касові збори в українських кінотеатрах впали після новорічних свят
Кадр з фільму «Поводир»

Результати другого вікенду 2015-го року демонструють традиційний спад після свят.

Падіння (як у кількості проданих квитків, так і в сумах загальних зборів фільмів першої десятки вітчизняного бокс-офісу) склало 44%, проте загальні збори фільмів, що посідають перші 10-ть місць у рейтингу склали ₴24,5 млн. Такі цифри наводить видання «Кіно-театр». Воно ж повідомляє, що було продано майже 460 тис. квитків в українські кінотеатри.

Цілком очікувано перше місце в українському бокс-офісі посіла чергова частина франшизи «Ніч в музеї»: випущена на 123 екранах, ця стрічка зуміла привернути увагу 107 тис. глядачів, які заплатили за квитки ₴5,4 млн.

На 2-му місці 2-й тиждень поспіль залишається «Сьомий син» Сергія Бодрова, який на 177 копіях зібрав аудиторію в 78 тис. глядачів та ₴4,6 млн. грн.

З 1-го на 3-є місце перемістився фільм Марюса Вайсберга «8 нових побачень» - ₴4,4 млн. Та 85 тис. глядачів.

Не здає позицій і «Поводир», який знаходиться у прокаті вже 9 тижнів. І хоча він залишив чільну десятку кінопрокату з 12 листопада і на передпоказах фільм подивилася 361 тис. глядачів. Загальні збори склали ₴14,1 млн. Такі цифри наводить «Бюро української кіножурналістики».

Найближчого вікенду відчутний вплив на український бокс-офіс справлять «Хакер» Майкла Манна з Крісом Гемсвортом та «Великі очі» Тіма Бартона з Крістофом Вальцем та Емі Адамс.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук