Керівник управління юстиції Львівщини звільнився з посади через шість місяців

Тараса Греня перевели на посаду керівника юридичного управління ЛОДА

Керівник управління юстиції Львівщини звільнився  з посади через шість місяців
фото Гал-інфо
Тарас Грень очолював управління юстиції у Львівській області півроку

Керівник Головного управління юстиції у Львівській області Тарас Грень перевівся на посаду керівника юридичного управління у Львівську ОДА. Інформацію про звільнення з управління юстиції Тарас Грень особисто підтвердив ZAXID.NET.

За словами Греня, він за власним бажанням покинув посаду керівника управління юстиції, де працював півроку.

«Від сьогодні я вже працюю в обласній державній адміністрації», – сказав він.

Водночас Тарас Грень відмовився уточнити, на яку саме посаду його перевели, однак за інформацією ZAXID.NET, він з 1 лютого призначений на посаду керівника юридичного управління ЛОДА. Тарас Грень також не назвав причину свого звільнення з попередньої посади.

Тараса Греня офіційно представлять у ЛОДА під час апаратної наради у понеділок, 4 лютого. Зараз обов'язки керівника управління юстиції у Львівській області виконує перший заступник начальника управління Роман Мазур.

Зазначимо, що Тарас Грень не подав декларацію перед звільненням з управління юстиції. Також на сайті НАЗК відсутня його декларація як кандидата на посаду у ЛОДА.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року з посади керівника управління юстиції у Львівській області звільнили Ярослава Жукровського, звинувативши його у перевищенні службових обов'язків. Жукровський тоді заявив, що його звільнили через намагання боротися із корупцією в управлінні. У коментарі ZAXID.NET Жукровський назвав звільнення Тараса Греня «хаотичною політикою» Мін'юсту.

«Це кадрове рішення Міністерства юстиції є черговим підтвердженням безсистемної і хаотичної кадрової політики. Тарас Грень пропрацював шість місяців і без жодних логічних обґрунтувань вимушений був звільнитися. Натомість виконуючим обов’язків залишається особа, до якої є дуже багато запитань щодо люстраційних процесів, доброчесності, прив’язок до корупційних схем. Безумовно Тарасу Греню багато що вдасться зробити в ЛОДА, але найбільше запитань залишається до Міністерства юстиції в частині того, чому все ж таки Львівщина є полігоном для незрозумілих випробовувань? А, може, насправді мова йде про перерозділ сфер впливу корупційних потоків?», – сказав Ярослав Жукровський.

Тараса Греня призначили на посаду керівника Головного управління юстиції у Львівській області 27 липня. До цієї посади Тарас Грень займався адвокатською практикою, був помічником міністра юстиції України, першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області, очолював Регіональне відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області, Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій та Волинській областях.

Нагадаємо, у період із січня до липня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Львівській області очолювала Іванна Смачило. 4 липня уряд призначив її на посаду заступниці міністра юстиції України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук