Керівника львівського управління Антикорупційного бюро обиратимуть у вересні

Перші територіальні управління бюро створять у Львові, Одесі та Дніпропетровську

СуспільствоНазарій Тузяк, 21 серпня 201516890
Керівника львівського управління Антикорупційного бюро обиратимуть у вересні
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник

Конкурс на посаду директора львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) оголосять у вересні.

Загалом до його складу входитимуть 15 осіб. Запустити роботу цього управління планують до кінця року. Про це сьогодні, 21 серпня, під час візиту до Львова заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

«Я вважаю за доцільне перше територіальне управління створити саме в місті Львові. Але я ще до кінця не вирішив, на які території розповсюджуватиметься його юрисдикція. Хочу щодо цього почути ваші пропозиції. Попереднє моє бачення таке, що юрисдикція львівського управління має розповсюджуватися на три прикордонні області. Але це рішення ще може бути змінене», - заявив на зустрічі з громадськими організаціями Львова Артем Ситник.

Він уточнив, що директор львівського територіального управління НАБУ призначатиметься через відкритий конкурс. Його оголосять одразу після того, як Верховна Рада прийме зміни до закону «Про Національне антикорупційне бюро України», які вже подані до парламенту. Планується, що це відбудеться вже у вересні.

«Я попросив представників громадських організацій направити мені пропозиції щодо того, яким вони бачать керівника і працівників територіального управління - чи це мають бути юристи, чи економісти, чи ще хтось. Я ж вважаю, що більшість з цих людей мають бути юристами, які зможуть забезпечити комунікацію з громадянами, засобами масової інформації і представниками громадських організацій. Це три основних джерела інформації, з якими працюватиме територіальне управління бюро», - розповів ZAXID.NET Артем Ситник.

За його словами, до складу конкурсної комісії, яка обиратиме директора львівського територіального управління НАБУ, увійдуть працівники центрального офісу Антикорупційного бюро та члени громадської ради, яка також обиралася через відкритий конкурс. Усіх кандидатів перевірятимуть на відповідність кваліфікаційним вимогам, вони також складатимуть тести і проходитимуть співбесіди. Останній етап відбору директора територіального управління НАБУ - співбесіди з кандидатами - проводитимуть у Львові.

«Початкова структура територіального бюро складає 15 осіб. Це будуть наші вуха і очі на території, накопичувач інформації, який в онлайн-режимі спілкуватиметься з нашим центральним офісом. Поки що я не планую призначати у територіальні управління детективів. Усі детективи сидітимуть в центральному апараті, але з них створюватимуть мобільні групи, які оперативно реагуватимуть на виклики, які до нас надходитимуть з регіонів», - пояснив Ситник.

Окрім Львова перші територіальні управління також мають створити в Одесі та Дніпропетровську.

Нагадаємо, на початку вересня до України приїде моніторингова місія Європейського союзу, яка перевірятиме стан створення Національного антикорупційного бюро. Також нещодавно президент підписав закон, який забороняє працівникам Антикорупційного бюро бути членами політичних партій.

Зараз же триває пошук 100 детективів до центрального офісу НАБУ. Також на початку серпня Національне антикорупційне бюро України відкрило 14 вакансій для аналітиків фінансової розвідки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук